Ota yhteyttä

Henkilökohtaiset yhteydenotot:

Patrik Bäckström
Talouspäällikkö, Oy Elkraft Finland Ab
patrik@elkraft.fi
puh +358 400 448 299

Laura Sohlman
Myyntiryhmäpäällikkö, Oy Elkraft Finland Ab
laura@elkraft.fi 
puh +358 45 855 6177 

Jani Suanto
Account Manager, Oy Elkraft Finland Ab
jani@elkraft.fi
puh +358 453 585 041

Victoria Allanson
Finance & Sales Coordinator, Oy Elkraft Finland Ab
victoria@elkraft.fi
puh +358 407 391 920

Malin Lindroos
Back Office Manager, Oy Elkraft Finland Ab
malin@elkraft.fi
puh +358 505 358 540

myynti@elkraft.fi

asiakaspalvelu@elkraft.fi

Asiakaspalvelu: puh +358 458 595 355